Spojte sa aj vy so svetom už od 10.99,- € mesačne bez viazanosti s rýchlosťou až 1200Mbit bez časového a dátového obmedzenia

Ponúkame rýchly, spoľahlivý a internet za bezkonkurenčné ceny pre zákazníkov v panelákoch aj rodinných domoch. Ako bonus pre nového zákazníka Vám dáme WI-FI router zdarma.

  • bez viazanosti pripojenia
  • bez dátových a časových obmedzení
  • bez FUP
  • bez inštalačného poplatku
  • s možnosťou mesačnej, alebo kvartálnej platby
  • bez hrozby podvodného presmerovania ako u vytáčaného pripojenia na internet

Naše paušály sa vyznačujú niekoľkonásobne väčšou rýchlosťou sťahovania i odosielania a menšími latenciami ako mobilný internet 3G, GPRS, DSL. Sú bezdrôtovou alternatívou oproti VDSL, WIMAX s nespornou výhodou je netarifikovanie dát, neobmezený prístupový čas a platíte stále len paušálny poplatok, ktorý si vyberiete. Vysokorýchlostné pripojenie na internet je dostupné v lokalitách podľa mapy pokrytia. Pripojenie do internetu je pod technickým dohľadom 24 hodín denne s možnosťou dovolania sa na hotline +421 918 288 994 v čase 8:30 – 22:00 vrátane víkendov a sviatkov.

Bezdrôtový internet pre rodinné domy

Táto služba je určená pre samostatné rodinné domy, ktoré sú do siete pripájané prostredníctvom klientského zariadenia a antény v pásme 5GHz.

Už od 12.99 € mesačne za 12 Mbit bez viazanosti a obmedzení ! Každý majiteľ domu získa zapojenie a WiFi router zdarma.

Optický internet pre rodinné domy

Táto služba určená pre pripojenie zákazníkov v rodinných domoch pomocou optického vlákna priamo do domu.

Už od 10.99 € mesačne až za do 700 Mbit bez viazanosti a obmedzení ! Zapojenie je zdarma a každý zákazník od nás získa špičkový WiFi router HUAWEI do zápožičky.

Optický internet pre byty v panelákoch

Táto služba určená pre obyvateľov panelákov, pričom samostatný bytový dom je k sieti pripojený pomocou optického kábla.

Za bezkonkurenčnú cenu už od 10.99 € mesačne až 1200 Mbit bez viazanosti a obmedzení ! Zapojenie zdarma a každý majiteľ bytu získa WiFi router zdarma.